uśmiech
fot. Pixabay.com

Wiele z nas mimo ogromnego wysiłku wkładanego w codzienną higienę jamy ustnej wciąż nie jest zadowolonych z wyglądu swoich zębów. Niestety, chociaż możemy zadbać o to by zęby były zdrowe to pewne rzeczy są nie osiągalne w domu. Z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna.

 

Upewnij się, czy nie masz żadnych ubytków

 

Przeczytaj też: http://www.manukazdrowie.pl/stomatologia-estetyczna-ciesz-sie-pieknymi-zebami/

 

Wszelkie zmiany estetyczne należy poprzedzić wizytą kontrolną u stomatologa który ewentualnie zaplanuje proces leczenia jeśli będzie taka potrzeba. Następnie jeśli nie ma żadnych przeciwskazań, nie jesteś w ciąży lub nie masz przewlekłych chorób możesz rozpocząć poprawki estetyczne.

 

Wybierz odpowiedni zabieg

Spójrz obiektywnie na swoje zęby i pomyśl co tak naprawdę potrzebujesz zmienić. Być może Twoim kompleksem były nierówne zęby – warto pomyśleć o aparacie, obecnie na rynku znajdziesz również takie zupełnie niewidoczne. Jeśli problemem jest odcień zębów, zanim przejdziesz do wybielania, wykonaj piaskowanie i usuwanie kamienia nazębnego . Często te zabiegi są w stanie naprawdę mocno rozjaśnić zęby. Rozwiązaniem też są licówki. Za ich pomocą poprawisz kształt, wybierzesz odcień oraz ukryjesz ewentualne niedoskonałości zębów. Do wyboru masz licówki porcelanowe oraz kompozytowe, które są nieco tańsze jednak też mniej trwałe. O pomoc w wyborze zapytaj swojego stomatologa który wybierze opcję najlepszą dla Ciebie. Miej na uwadze fakt, że licówki trzeba również wymieniać po kilku latach.

 

Przeczytaj też: http://www.lekarzzakaznik.pl/kiedy-warto-wybrac-sie-do-podologa/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here