zdrada
fot. pexels.com

Mówi się, że jeśli on bez powodu przynosi bukiet kwiatów to znak, że może mieć kochankę. Kiedy natomiast poznać, że to kobieta może dopuszczać się zdrady, z czego może to wynikać i na jakie kwestie mężczyzna powinien zwracać uwagę, aby potwierdzić lub obalić podejrzenia o zdradzie?

Zobacz też: http://www.psfs.pl/jak-rozpoznac-zdrade/

Zdrada fizyczna i emocjonalna

Zdrada dla każdego z nas jest czymś innym. Dla jednej pary będzie nią zdrada fizyczna – gdy kobieta pocałuje się z drugim mężczyzną lub będzie z nim współżyć. Dla innych par zdradą będzie już sam spacer z płcią męską lub powierzanie mu swoich trosk. Każdy związek ma inną definicję zdrady i warto wiedzieć, jak jest w twoim związku, jak wy postrzegacie zdradę, co nią jest, a co nie oraz czy oboje zgadzacie się w tej definicji. To kluczowe, aby móc rozpatrywać swoje wzajemne zachowanie.

Kiedy ona może zdradzać?

Dla kobiet bardzo ważne jest to, aby ich słuchać. Jeśli mąż, chłopak, partner, narzeczony tego nie robią, kobieta czuje się nie tylko niewysłuchana. To tak naprawdę najmniejszy element układanki. Ona czuje się niedoceniona, mało ważna, nieatrakcyjna. Im dłużej trwa  w takim stanie, tym aktywniej będzie szukać miejsca, gdzie znajdzie się ktoś kto ją wysłucha. Co to będą za miejsca? Być może w biurze jest kolega, który zawsze chętnie słucha, co ma ona do powiedzenia. Może w czasie powrotu do pracy, ktoś ją zaczepił, poszli razem na kawę i mogła przedstawić mu całą swoją historię, a on słuchał jak zahipnotyzowany. Wówczas kobieta może mieć przekonanie, że skoro w domu nie słucha jej partner, a ktoś inny tak chętnie jej wysłuchuje, to znak że gdzieś indziej jestem bardziej potrzebna i atrakcyjna. W związku z tym kobieta przestaje nalegać, aby jej partner słuchał jej, ale z czasem coraz więcej swoich historii opowiada temu, kto ją słucha Tutaj już tylko krok od emocjonalnej zdrady, która może przerodzić się w zdradę fizyczną i odejście kobiety.

Niebezpiecznym może być również, gdy kobieta często powtarza swojemu partnerowi, aby się zmienił. Proponuje przejście na dietę, wspólne ćwiczenia, zwyczajne dbanie o siebie. Może to wynikać z tego, że partner przestaje być dla niej atrakcyjny wizualnie, a może nie być na tyle przystojny, jak jej inny obiekt westchnień. Warto znaleźć prawdziwy powód tej sytuacji, ponieważ może on być związany z początkami zdrady kobiety.

Przeczytaj też: http://www.lekarzzakaznik.pl/jak-zadbac-o-odpornosc-organizmu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here