Podstawowe informacje na temat przeszczepu włosów

Utrata włosów może być bardzo dużym stresem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Włosy wypadają czasami garściami ze względu na różnego rodzaju choroby współtowarzyszące. Czasami bywa to też związane na przykład z tym, że ma się dietę ubogą w substancje odżywcze, które mają wpływ na stan i kondycję włosów. Klinika włosa Warszawa to miejsce, w którym można zarówno zdiagnozować zdrowie swoich włosów, jak chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu transplantacji.

Przeszczep włosów Warszawa

Transplantacja włosów Warszawa to zabieg medyczny, podczas którego można przeszczepić włosy w miejsca, w których ich brakuje. Z tego typu zabiegu korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Przeszczep włosów Warszawa współcześnie wykonywany jest przy użyciu nowoczesnych robotów medycznych, które pobierają z obszaru dawczego na głowie pacjenta grafty. Pojedynczy graft to mieszek włosowy wraz z cebulką. są one następnie wszczepiane tam, gdzie wcześniej pacjentowi wypadły włosy. Dzięki temu mogą one naturalnie odrosnąć, po kilku miesiącach po nagim miejscu na skórze głowy nie będzie śladu.

Transplantacja włosów Warszawa podstawowe informacje

Klinika włosa Warszawa jest miejscem, w którym pracują specjaliści lekarze trycholodzy. Można do nich umówić się po to, aby ocenili stan zdrowia włosów i skóry głowy, a także stwierdzili, czy przeszczep włosów u danego pacjenta łysiejącego jest odpowiednio metodą leczenia. Warto wiedzieć o tym, że nie zawsze możliwe jest przeszczepienie włosów. Taka sytuacja może dotyczyć na przykład pacjentów, których stan zdrowia jest generalnie nie najlepszy. Pobieranie włosów i ich przeszczepianie jest dosyć inwazyjne, dlatego też trzeba cieszyć się ogólnie dobrym stanem zdrowia, a także przedstawić lekarzowi trychologowi konkretne wyniki badań ogólnych.

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Kto ponosi opłaty związane z przeszczepem włosów? Jest to procedura medyczna, którą należy sfinalizować od początku do końca z własnej kieszeni. Oznacza to, że transplantacja włosów Warszawa nie jest refundowana w ramach ubezpieczenia NFZ. Co dokładnie znaczy to dla pacjenta? Wszystkie koszty musi uiścić z własnej kieszeni. Warto dowiedzieć się zatem wcześniej, ile kosztuje przeszczep włosów, czy jest możliwość rozłożenia na przykład na raty. Bardzo wiele renomowanych klinik daje taką możliwość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here