Rf mikroigłowy

Urządzenie RF frakcyjny stanowi najnowocześniejszą technikę służącą do liftingu skóry, jaka działa na zasadzie fali radiowej. Co interesujące, urządzenie to łączy w sobie dwie najnowsze techniki stosowane przy nieoperacyjnym liftingu skóry. Pierwsza spośród nich to dokładnie sprawdzane Bi-polarne fale radiowe, tymczasem kolejna to mało inwazyjny system mikroigłowy (system mikronakłuwania). Dzięki narzędziom mającym RF frakcyjny, z dwiema głowicami możemy wykorzystać zarówno technikę inwazyjną, jak również nieinwazyjną.

Jak funkcjonuje RF frakcyjny mikroigłowy?

RF frakcyjny mikroigłowy funkcjonuje odmładzająco na skórę, ponieważ pobudza możliwości wzmacniające naszego organizmu. Przez równoczesne nakłuwanie skóry z ogrzewaniem jej za pomocą fali radiowej regenerujemy skórę do samoregeneracji.

Każdy spośród parametrów zabiegowych możemy dopasować do potrzeb konkretnej osoby, tak żeby rezultaty kuracji były błyskawicznie zauważalne natomiast tymże samym zadowalające. Dzięki frakcjonowaniu oraz fali radiowej, częściowo zniszczona forma tkanki jest zastępowana młodą oraz sprężystą strukturą o odpowiedniej budowie. Stąd właśnie zabiegi RF frakcyjny mikroigłowy zapewnia natychmiastowe i długie rezultaty odmładzania skóry.

Wykorzystanie Radiofrekwencji RF mikroigłowej
Radiofrekwencja mikroigłowa znajduje mnóstwo wykorzystań w medycynie estetycznej. Dzięki termoliftingowi można ukształtować owal twarzy, jaki z wiekiem traci własny kształt. Dzięki zabiegowi poprawia się gęstość skóry oraz jest napięcie. Zabieg Radiofrekwencji mikroigłowej 3D przeprowadzany profesjonalnym, aparatem do termoliftingu, w odpowiedni sposób usprawni stan skóry i jej miękkość.

Zanikają niewielkie zmarszczki w okolicy oczu, twarzy, szyi, dekoltu, poprawia się owal twarzy – policzki stają się rozciągliwe oraz nieco się unoszą odwracając mechanizm starzenia się twarzy. Radiofrekwencja mikroigłowa to dodatkowo świetny zabieg na pozbycie się szpecących blizn (także potrądzikowych) oraz przebarwień skóry. Zregenerowana skóra jest zdecydowanie delikatniejsza, odbudowana oraz pozbawiona oszpecających pozostałości po trądzikowych zmianach.

Na czym polega radiofrekwencja?
Urządzenie do radiofrekwencji przenosi energię radiową do głęboko umieszczonych warstwy skóry. Podczas zabiegu istotna jest analiza grubości leczonej skóry, żeby zmniejszyć działania szkodliwe w postaci poparzeń.

Głowice wysyłające fale zmieniają je w ciepło, w konsekwencji czego występuje nagrzanie tkanek znajdujących się na poziomie skóry odpowiedniej. Tkanki są nagrzane do temperatury 45–55°C. Występuje kurczenie oraz zgrubienie włókien kolagenowych oraz aktywowanie fibroblastów, więc komórek skóry, do odbudowy oraz produkcji kolagenu. Więc rezultaty wykorzystania RF można rozłożyć na błyskawiczne oraz dalekie. Radiofrekwencję określa się określeniem bezoperacyjnego liftingu.

Jak wygląda sam zabieg? Czy wiąże się z bólem dla pacjenta?
Urządzenia zapewniają robienie zabiegów mniej bądź bardziej agresywnych. Zależy to od wskazania jak i okolicy ciała. Gdy na przykład mamy do czynienia z niewielkimi zmarszczkami na wardze górnej to działamy niezwykle subtelnie oraz pacjent wychodzi z gabinetu niemal bez śladu po zabiegu, gdy natomiast pragniemy zmniejszać blizny lub rozstępy to należy zadziałać silniej oraz głębiej.

Zabieg jest dość bolesny, więc jest przeprowadzany po znieczuleniu skóry kremem. Po znieczuleniu określony teren ciała jest nakłuwany za pomocą pojedynczej końcówki o przestrzeni roboczej blisko 1 cm kwadratowego. W czasie wkłucia poprzez igły płynie prąd o częstotliwości radiowej wywołując ogromne grzanie głębokich powierzchni skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here