Odpowiedni wibrator to gadżet, w który powinna zaopatrzyć się każda nowoczesna kobieta. Nie zawsze ma się czas i ochotę na długie maratony seksualne, które zresztą nie muszą zakończyć się wzajemnym megaorgazmem, jakiego długo się nie zapomina. Czasem kobieta ma ochotę na szybkie rozładowanie napięcia pod koniec ciężkiego dnia. Kiedy indziej po prostu chce eksperymentować i nie do końca jeszcze nie wie, co jej ciało lubi najbardziej.

Wibrator to także świetny gadżet dla osób, które długo pozostają samotne. Ciało ma w końcu swoje prawa, a doznania erotyczne to coś, co może bardzo poprawić humor. Oczywiście jest to rozwiązanie nie tylko dla samotnych pań. Doskonale umili czas również podczas spotkań z partnerem, wzbogacając życie erotyczne o całkiem nowe doznania.

Wibratory waginalne i analne

Jeśli chodzi o rodzaj wibratora, to wydaje się, że wymyślono już wszystko. Realistyczne w kształcie, wykonane z materiałów do złudzenia przypominających w dotyku skórę lub całkiem gładkie z różnymi poziomami wibracji. Podwójne dilda analno – waginalne, które zapewniają niewiarygodne doznania, lub wibratory, które stymulują punkt „G”. Niektóre można stosować również podczas kąpieli, są wodoodporne i dzięki temu można połączyć przyjemne z pożytecznym. Świetnie nadają się dla osób, które są dopiero na początku swojej drogi odkrywania własnej seksualności. Wykonane z materiałów hipoalergicznych (np. silikonu medycznego), są całkowicie bezpieczne w użytku. Oczywiście warto zaopatrzyć się dodatkowo w odpowiedni lubrykant, szczególnie jeśli w grę wchodzi wibrator analny. Dla zwiększenia doznań erotycznych, można połączyć stosowanie wibratora z jakimś innym gadżetem, np. masażerem łechtaczki. Czasami wibrator jest wielofunkcyjny, dzięki czemu można jednocześnie pobudzać punkt „G” i łechtaczkę.

Wibratory idealne dla par

Często rutyna zabija namiętność między partnerami. Jeżeli od dłuższego czasu nic się nie zmienia, ciągle powtarzamy te same pozycje w tych samych miejscach, w naszej sypialni może w końcu powiać nudą. Dobrym sposobem na zapobieganie tej sytuacji może być wibrator stworzony z myślą o parach. Np. dostępny w sklepie eRozkosz wibrator Lelo Tiani 3 to wysokiej klasy gadżet erotyczny wyposażony w 8 różnych trybów wibracji. Jest wodoodporny, wykonany z silikonu medycznego, a zasięg pilota wynosi aż 12 metrów! Sterowanie wibracjami za pomocą pilota może być doskonałą zabawą połączoną z przyjemnością dla pary. Gadżety Lelo to gustowne, ekskluzywne drobiazgi, które idealnie nadają się również na prezent dla partnera, a wspólne doznania intymne tylko na tym zyskają.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here