Jumping fitness, czyli trening na trampolinach

0

W ostatnim czasie w Polsce zapanowała trampolinowa gorączka. Coraz więcej klubów fitness do swojej oferty wprowadza tego rodzaju zajęcia. Ćwiczenia na trampolinie to z pewnością ciekawa alternatywa dla osób, którym znudziły się zwykłe treningi i przy okazji aktywności fizycznej oczekują również dobrej zabawy. Na czym polega i jakie korzyści przynosi trening na trampolinach?

Nawilżaj, odżywiaj, chroń – sposoby codziennej pielęgnacji skóry

0

Skóra jest największym organem, pełniącym wiele funkcji, a wśród nich izoluje wnętrze organizmu od środowiska zewnętrznego. Aby zapewnić jej dobrą kondycję, musimy o nią odpowiednio dbać każdego dnia.

Philips Lumify – Jak wykorzystać przenośne USG podczas wizyt domowych?

0

Wizyty domowe są istotną częścią pracy lekarzy rodzinnych i pediatrów.

Dlaczego skóra po goleniu u mężczyzn jest tak wrażliwa?

0

Męska skóra po goleniu jest często zaczerwieniona i zaczyna się łuszczyć. Jest to bardzo zła oznaka. Pomocne w jej pielęgnacji są odpowiednio dobrane kosmetyki.

Niedrogie i bezpieczne wybielanie zębów węglem

0

W pogoni za pięknym uśmiechem pacjenci często testują domowe sposoby wybielania zębów. Nie zdają sobie jednak sprawy, że chwalone na forach internetowych produkty, np. soda oczyszczona, mogą poważnie zaszkodzić zębom. Pamiętajmy, że szkliwo nie posiada zdolności regeneracji i raz zniszczone nie odnowi się i osłabi nasze zęby na stałe. Dziś jednak na bazie niektórych naturalnych substancji znanych z właściwości wybielających tworzone są profesjonalne preparaty do wybielania zębów. Najlepiej więc w taki sposób wybielać zęby w domowym zaciszu. Skład opracowany przez dentystów da nam pewność, że nie zaszkodzimy swojemu uśmiechowi.

Aparat słuchowy sposobem na szczęście

0

Kiedy myślimy o szczęściu, prawdopodobnie znaczna większość z nas wraca myślami do momentów wspólnie spędzonych z najbliższymi. Istnieje jednak wiele innych rzeczy, które także mogą nas uszczęśliwiać: wakacje, wolny piątek, czekolada, a także aparaty słuchowe. Chociaż ta ostatnia rzecz jest dość nietypowa, to dla osób cierpiących na niedosłuch, jest to w zupełności normalne. Ostatnie badania wykazały wyraźne powiązanie między aparatami słuchowymi, a poczuciem szczęścia!

Wrastający paznokieć – problem nie tylko estetyczny

0

Nasze stopy cieszą się z lata i z tego, że w lecie dużo chodzimy w klapkach czy sandałach. Dzięki temu powietrze dociera do stopy i nie musimy borykać się z problemem nadmiernej potliwości stóp. Są jednak dolegliwości, które utrudniają odsłonięcie nogi w letnich butach. Jedną z nich jest problem z wrastającymi paznokciami.

Bałtyk przez cały rok, czyli zdrowotne właściwości nadmorskiego klimatu

0

Myśląc o morzu, w pierwszej kolejności przywołujemy plażowanie. Tymczasem warto odwiedzać nadmorskie miejscowości również w trosce o zdrowie. Warunki klimatyczne, duża zawartość jodu i ozonu w powietrzu, oraz właściwości wody morskiej dobroczynnie wpływają na organizm ludzki.

Domowe sposoby na bóle menstruacyjne

0

Bolesne skurcze to tylko jeden z nieprzyjemnych objawów towarzyszących miesiączce. Bóle menstruacyjne często wiążą się z rozdrażnieniem, osłabieniem odporności, bólem kręgosłupa, zawrotami głowy, omdleniami i wymiotami. Przedstawiamy wypróbowane i skuteczne domowe sposoby na bóle menstruacyjne.

Jak wyleczyć kaszel?

0

Kaszel, bez względu na przyczynę i rodzaj, przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Męczy w ciągu dnia, utrudnia zasypianie, a nawet nie pozwala spać w nocy. Czy jesteśmy skazani na to, by kaszel po prostu przeczekać? Nie! Podpowiadamy, jak wyleczyć kaszel.

ZOBACZ TEŻ