Wrastający paznokieć – problem nie tylko estetyczny

0

Nasze stopy cieszą się z lata i z tego, że w lecie dużo chodzimy w klapkach czy sandałach. Dzięki temu powietrze dociera do stopy i nie musimy borykać się z problemem nadmiernej potliwości stóp. Są jednak dolegliwości, które utrudniają odsłonięcie nogi w letnich butach. Jedną z nich jest problem z wrastającymi paznokciami.

Bałtyk przez cały rok, czyli zdrowotne właściwości nadmorskiego klimatu

0

Myśląc o morzu, w pierwszej kolejności przywołujemy plażowanie. Tymczasem warto odwiedzać nadmorskie miejscowości również w trosce o zdrowie. Warunki klimatyczne, duża zawartość jodu i ozonu w powietrzu, oraz właściwości wody morskiej dobroczynnie wpływają na organizm ludzki.

Domowe sposoby na bóle menstruacyjne

0

Bolesne skurcze to tylko jeden z nieprzyjemnych objawów towarzyszących miesiączce. Bóle menstruacyjne często wiążą się z rozdrażnieniem, osłabieniem odporności, bólem kręgosłupa, zawrotami głowy, omdleniami i wymiotami. Przedstawiamy wypróbowane i skuteczne domowe sposoby na bóle menstruacyjne.

Jak wyleczyć kaszel?

0

Kaszel, bez względu na przyczynę i rodzaj, przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Męczy w ciągu dnia, utrudnia zasypianie, a nawet nie pozwala spać w nocy. Czy jesteśmy skazani na to, by kaszel po prostu przeczekać? Nie! Podpowiadamy, jak wyleczyć kaszel.

Jak zrobić lewatywę?

0

O problemach z wypróżnianiem nie chcemy rozmawiać publicznie. Nic w tym dziwnego, w końcu to, co robimy w toalecie, zawsze jest bardzo intymne i raczej nie nadaje się na temat opowieści. Na szczęście istnieje wiele sposobów, by wspomóc wypróżnianie. Podpowiadamy, jak zrobić lewatywę.

Jak zwiększyć popęd seksualny u mężczyzn?

0

Niebieskie tabletki to popularny i skuteczny sposób na to, by zwiększyć popęd seksualny u mężczyzn. Jest to jednak często ostateczność, na którą wielu mężczyzn nie chce, albo nie umie się zdecydować z różnych przyczyn. Ponadto pigułki, choć skuteczne, niosą ze sobą pewne ryzyko i komplikacje. Podpowiadamy, jak zwiększyć popęd seksualny u mężczyzn naturalnymi metodami.

Jak postępować w wypadku poparzenia kwasem?

0

Oparzenia kwasem to jeden z wielu wypadków, na które narażeni jesteśmy codziennie, nawet podczas tak trywialnych czynnościach, jak sprzątanie toalety. Tego typu poparzenie jest równie, a może nawet bardziej niebezpieczne, niż oparzenie gorącymi przedmiotami lub wrzątkiem. Jak postępować w wypadku poparzenia kwasem, by szybko zminimalizować ból i sobie nie zaszkodzić?

Jak leczyć koślawość kolan?

0

Brak linii prostej w osi kończyny dolnej, a także ponad pięciocentymetrowa odległość między wewnętrznymi kostkami złączonych ze sobą kolan to najbardziej widoczne objawy koślawości kolan. Czy naprawdę jesteśmy skazani na „krzywe nogi”? Podpowiadamy, jak leczyć koślawość kolan.

Jak naturalnie podwyższyć ciśnienie?

0

Niskie ciśnienie bywa bardzo często lekceważone – nawet przez lekarzy, którzy nie traktują go jako choroby. A jednak niedociśnienie potrafi w bardzo przykry sposób utrudniać codzienne funkcjonowanie. Podsuwamy sprawdzone metody walki z tym problemem i szukamy odpowiedzi na pytanie jak naturalnie podwyższyć ciśnienie.

Jak prowadzić zdrowy styl życia?

0

Z każdej strony atakują nas zachęty do prowadzenia zdrowego stylu życia. Bywa jednak tak, że nie wiemy, jak powinien on wyglądać. Dziś kilka wskazówek dla osób, które chcą zmienić swój styl życia na bardziej zdrowy.

ZOBACZ TEŻ