Jaką koloryzację wybrać, by zachować miękkie i lśniące włosy?

Kremy koloryzujące to sprawdzona alternatywa dla farb zawierających amoniak, które niszczą włosy i wysuszają skórę głowy. Jeżeli chcesz, aby twoje kosmyki były pełne blasku, zdrowe i lśniące, sięgnij po nowoczesne metody koloryzacji i raz na zawsze zrezygnuj z tradycyjnego farbowania.

Excellence Créme od L’Oréal – zapomnij o suchych i zniszczonych włosach

Jedną z największych zalet kremów koloryzujących jest delikatna formuła z niską zawartością amoniaku, która nie podrażnia skóry głowy i nie odbiera włosom ich naturalnego blasku. Tradycyjne farby zawierają duże stężenie amoniaku, który niszczy osłonkę, stanowiącą zewnętrzną warstwę ochronną włosa, a następnie wymywa melaninę, tworząc miejsce dla sztucznego barwnika z farby. Stosowanie amoniaku jest bardzo szkodliwe dla włosa i skutkuje jego osłabieniem i rozdwajaniem. Kobiety, które nieustannie farbują włosy, z pewnością zaobserwowały pogorszenie się ich stanu, a nawet kruszenie. Czy warto działać na szkodę włosa, aby uzyskać pożądany kolor? Przecież nie musisz rezygnować z koloryzacji! Wystarczy, że zamiast farby wybierzesz delikatny krem koloryzujący Excellence Créme od L’Oréal, który nada pięknego koloru twoim włosom, nie niszcząc ich tak mocno, jak farba. Koloryzację za pomocą kremu koloryzującego często się koloryzacją pielęgnacyjną, właśnie z względu na jej delikatność.

Kremy koloryzujące – o tym warto wiedzieć

Zwykło się twierdzić, że kremy koloryzujące są mniej trwałe niż farby do włosów, a odcień spłukuje się już po kilku myciach. To oczywiste przekłamanie! Innowacyjne kremy do koloryzacji są równie trwałe jak większość farb. Dobrym tego przykładem jest wspomniany już preparat Excellence Créme, który utrzymuje się na włosach do 28 myć i pokrywa do 100 procent siwizny i odrostów. Wyrazisty efekt, uzyskany dzięki potrójnej ochronie pasm, utrzymuje się przez długi czas i nawet po kilku tygodniach częstego mycia, włosy nie tracą blasku, a refleksy są równie intensywne, jak tuż po koloryzacji.

Dlaczego warto stosować kremy koloryzujące?

Największą zaletą kremów koloryzujących jest ich unikalna formuła i przyjemna konsystencja. Nakładając zwykłą farbę do włosów, trudno oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z czymś drażniącym i wysuszającym włosy. Tradycyjne preparaty są wodniste, spływają z kosmyków i mogą wywoływać nieprzyjemne doznania, takie jak szczypanie czy wrażenie ściągania się skóry głowy. Kremy koloryzujące mają kremową konsystencję i przyjemny zapach, dzięki czemu aplikacja jest czystą przyjemnością. Preparat Excellence Créme łączy w sobie zalety preparatu do koloryzacji i odżywki do włosów. Nie spływa z pasemek, nie barwi skóry i nie drażni nozdrzy. Stosując ten produkt, masz poczucie, że nakładasz na włosy preparat pielęgnacyjny, a nie wyrób o działaniu analogicznym do farby. Co więcej, efekty działania kremu są niepomiernie lepsze – włosy mają żywy i głęboki odcień z intensywnymi refleksami sprawiającymi, że fryzura wygląda zdrowo i naturalnie.

Excellence Créme – pielęgnacja to klucz do piękna

Stosując krem koloryzujący, nie musisz robić przerw między farbowaniem włosów. Nawet przy ciągłej koloryzacji nie zauważysz, by twoje włosy były osłabione i zmęczone. Jeżeli chcesz poprawić kondycję swoich włosów i dogłębnie je odżywić, sięgnij po sprawdzone preparaty pielęgnacyjne i wybierz tylko te, które zawierają naturalne składniki regenerujące, takie jak mleczko kokosowe czy witamina E.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here