Nowe ubrania dla medyków

Dr Cichobieg to marka dostarczająca nowoczesne rozwiązania odzieżowe dla personelu medycznego. To ubrania dla medyków i obuwie doskonałej jakości, które docenili dotychczasowi klienci. Oprócz praktycznych chodaków, w ofercie firmy znaleźć można fartuchy, spodnie medyczne, skarpety, koszulki, bluzy, torebki, a nawet stetoskopy z kolorowymi przewodami i różne gadżety biurowe: bogato zdobione etui na smartfona, kolorowe notesiki, breloki, smycze, czy zegary medyczne. Obecnie to kompletna oferta dla tych specjalistów, którzy chcą zadbać o nowoczesny i profesjonalny ubiur w pracy.

Dr Cichobieg – inspiracje

Co sprawiło, że produkty Dr Cichobieg wzbudziły tak duże zainteresowanie wśród personelu medycznego? To głównie chęć nadania trudnej pracy lekarzy, pielęgniarek i innych osób zatrudnionych w szpitalach oraz pozostałych jednostkach medycznych przyjemnego akcentu. Wprowadzono ten pomysł w życie poprzez zaoferowanie odzieży i gadżetów w różnych wzorach i kolorach. Dzięki takiemu designowi, udało się przemycić do pracy w branży medycznej odrobinę uśmiechu i pogodnej atmosfery.

Grupa docelowa

Marka Dr Cichobieg zadbała o to, by na wszystkich produktach znalazły się wesołe, kolorowe nadruki, wzbudzające pozytywne emocje w trudnej pracy medycznej. Nadruki, wzory, kolory dedykowane są poszczególnym grupom docelowym. Inne są dla internistów, pediatrów, chirurgów, pogodnych i poważnych w zachowaniu lekarzy, stomatologów, techników RTG. Mnogość wzorów, nadruków pozwala każdemu wybrać to, co pasuje do jego pracy, charakteru i sposobu bycia. Dr Cichobieg ma w swojej bogatej ofercie propozycję dla każdego, kto pracuje w zawodzie medycznym i pokrewnych dziedzinach.

Firma oferuje Państwu całe komplety produktów (fartuchy, spodnie, bluzy, torebki, etui na smartfona, breloki, notesiki, obuwie), które posiadają motyw przewodni, np. komplet dla Dr Mleczaka, Dr Piguły, czy Dr Skalpela.

Nowe ubrania dla medyków – bogate wzornictwo i przyjemne nadruki

Dr Cichobieg w swojej bogatej ofercie nowych ubrań dla medyków posiada fartuchy, spodnie, bluzy, koszulki, skarpety, buty, które mogą być noszone nie tylko przez lekarzy o różnej specjalizacji, ale również przez studentów medycyny, stażystów, praktykantów, pielęgniarki, studentów pielęgniarstwa i rehabilitantów oraz techników RTG. Grupy te pracują w różnych placówkach służby zdrowia, nie tylko w szpitalach, również w przychodniach, różnych gabinetach specjalistycznych, np. zabiegowych czy stomatologicznych. Nowe ubrania dla medyków to kolorowa garderoba, bogate wzornictwo i pogodne nadruki, wykonane estetycznie i pomysłowo. Taka odzież wprowadza przyjemną atmosferę do trudnej pracy w branży medycznej, w które czasem nie łatwo o uśmiech i odrobinę relaksu.

Z odzieżą Dr Cichobieg – profesjonalną, w przeróżne wzory i kolory, można zachować atrakcyjny wizerunek w miejscu pracy. Taka odzież dodaje radości jej użytkownikom, ale również jest przyjemna w odbiorze dla pacjentów. Dzięki niej wizerunek lekarza czy pielęgniarski nie budzi takiej lęku czy obawy. Nowe ubrania dla medyków ocieplają atmosferę i sprawia, że specjaliści z branży medycznej stają się cieplejsi i przyjemniejsi w kontakcie z pacjentami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here