Popularni producenci nasion konopi

Nasiona konopi od dawna są dostępne na polskim rynku i to na szeroką skalę. Mimo że w Polsce uprawa roślin marihuany jest niedozwolona, to kolekcjonerstwo nasion już jak najbardziej. Wiele osób zatraca się w tym hobby, wciąż poszukując nowych odmian, a także testując nowych producentów. Jeśli dopiero zaczynasz tę przygodę, z pewnością chcesz wiedzieć, jakie marki cieszą się największą popularności. Wyjaśniamy zatem, którzy producenci nasion konopi są warci uwagi! Przekonaj się, czytając poniższy artykuł.

Różni producenci nasion konopi

Na rynku można znaleźć naprawdę ogrom odmian nasion konopi. Tak samo jest w przypadku producentów. Dostępni są zarówno Ci cieszący się wysoką renomą, istniejący od lat, a także nowi, którzy jeszcze próbują zdobyć rynek i zjednać klientów. Jako osoba, która dopiero zaczyna zabawę w kolekcjonerstwo, możesz mieć problem z rozróżnieniem, które firmy istnieją od lat. Producenci nasion konopi pochodzą z różnych krajów. Niektórzy uznawani są już za klasykę, a inni mogą okazać się nie warci uwagi. Poniżej przygotowaliśmy opis dwóch producentów, którzy proponują różnorodne nasiona i mają dobre opinie.

Paradise seeds

Musisz wiedzieć, że Paradise Seeds uznawany jest za szczególnie zaangażowany w hodowlę odmian konopi. Ich historia zaczyna się w latach 80., a za cel producent stawiał sobie stworzenie roślin o najlepszej genetyce. Dzięki temu udało im się uzyskać szczep, na którym bazują. W ich przypadku selekcja oraz krzyżowanie różnych najsilniejszych roślin, wyróżniających się słodkim smakiem, pozwoliła na stworzenie wielu koneserskich odmian wysokiej jakości. Paradise Seeds zapewnia najwyższą jakość marihuany, jaka jest obecnie dostępna na rynku. Z tego właśnie powodu warto zainteresować się marką oraz jej odmianami.

Dutch passion

Kolejną propozycją jest oczywiście Dutch passion. W tych propozycjach nie mogło zabraknąć holenderskiej marki. Została założona przez pasjonata, który wiele czasu poświęcił roślinom cannabis. Nie poprzestał na kolekcjonowaniu, lecz stworzył własny seed bank. Pozwoliło na to wieloletnie doświadczenie oraz wiedza. Nasiona marihuany tego producenta mają różną zawartość THC oraz CBD. Marka Dutch passion wprowadziła na rynek takie gatunki jak Power Plant, Grandaddy Purple, White Widow czy Orange Bud. Wśród wielu propozycji marki znajdują się ziarna o różnym czasie kwitnienia. Zapewniają nasiona sativa, indica, a także ruderalis i hybrydy. Wśród wielu nasion Dutch Passion proponuje także te feminizowane, mogące mieć różną zawartość kannabinoidów.

Gdzie kupić popularne nasiona konopi?

Nasiona konopi od tych producentów otrzymasz w wielu sklepach. Dostępne są między innymi female seeds w sklepie GrowSeed. Marka zapewnia szeroki wybór nasion feminizowanych od wspomnianych marek, a także wiele, wiele innych. Zaopatrzysz się u niej zarówno w odmiany Dutch Passion, jak i Paradise Seeds oraz innych klasyków, gwarantujących najlepszej jakości nasiona, które od lat cieszą się zaufaniem i zainteresowaniem kolekcjonerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here