Jeśli męczą Cię już długie kolejki u lekarza i ciągłe przemieszczanie się z miejsca na miejsce w celu wykonania badań specjalistycznych, wybierz Centrum Medyczne.

Miejsce, w którym uzyskasz dostęp do szerokich świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie.

Co wyróżnia Centrum Medyczne?

Centrum Medyczne to miejsce świadczące szeroki zakres usług związanych z leczeniem i profilaktyką chorób. W niniejszej placówce funkcjonuje zarówno przychodnia lekarska, jak centrum rehabilitacji, które gwarantuje swoim pacjentom szybszy powrót do zdrowia. W odróżnieniu od klasycznych placówek medycznych, Centrum Medyczne dba nie tylko o jakość świadczonych usług, ale również o komfort pacjenta, który związany jest z krótszym czasem oczekiwania na wizytę w gabinecie specjalisty oraz szybszą realizacją badań.

Szeroki wybór specjalistów wysokiej klasy

W Centrum Medycznym znajdziemy gabinety lekarzy specjalistów z różnych dziedzin, w tym:

  • ORTOPEDII – zajmującej się rozpoznawaniem oraz leczeniem chorób w obrębie układu kostnego człowieka;
  • NEUROLOGII – zajmującej się diagnostyką i terapią zaburzeń w obrębie układu nerwowego człowieka;
  • KARDIOLOGII – zajmującej się profilaktyką oraz leczeniem chorób układu krążenia;
  • IMMUNOLOGII – dziedziny medycyny zajmującej się leczeniem i diagnostyką rzadkich chorób związanych z zaburzeniami układu immunologicznego.

Rehabilitacja na najwyższym poziomie

Proces rehabilitacji jest nierozerwalnie związany z postępowaniem terapeutycznym umożliwiającym pacjentom powrót do pełnego zdrowia. Niniejsza forma terapii jest niezwykle ważna w przebiegu przewlekłych zaburzeń reumatycznych, jak i przebytych urazów. Dzięki zabiegom specjalistycznym rehabilitanci są w stanie przywrócić swoim pacjentom dawną sprawność, lub spowolnić objawy związane z występowaniem konkretnych chorób. Zarówno fizjoterapia, jak terapia manualna przeprowadzana w specjalistycznym Centrum Medycznym zapewnia pacjentom zdumiewające rezultaty, bez obaw o długi czas oczekiwania na ich realizację.

Możliwość przeprowadzenia badań specjalistycznych

Centrum Medyczne to również miejsce, w którym wykonać możemy szeroki zestaw badań specjalistycznych w krótkim czasie. Badania takie jak USG, czy RTG wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów za pośrednictwem najwyższej jakości sprzętu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here