Wizyty domowe są istotną częścią pracy lekarzy rodzinnych i pediatrów.

Najczęściej dochodzi do nich w nagłych przypadkach, w których pacjent nie ma możliwości dotrzeć samodzielnie do przychodni czy szpitala lub gdy brakuje wolnych terminów w dogodnym dla niego czasie. Z powodu dużej elastyczności lekarzy i stale powiększającego się zakresowi ich usług, wizyty domowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Istotny wpływ na rozwój tego obszaru działalności medycznej mają nowe technologie i nowoczesne, mobilne sprzęty. Jednym z nich jest przenośny aparat do USG – Philips Lumify.

Duża mobilność

Przenośne USG doskonale sprawdza się jako narzędzie pracy podczas wizyt domowych. Pozwala na szybkie wykonanie badania w każdym miejscu, co ma ogromne znaczenie dla przyspieszenia procesu leczenia pacjenta. Philips Lumify, dzięki trzem różnym rodzajom głowic, pozwala na przeprowadzenie większości badań ultrasonograficznych m.in. USG brzucha, USG położnicze, badanie FAST i ECHO.

Smartfon zamiast monitora

Dużą zaletą Philips Lumify jest kompatybilność z urządzeniami mobilnymi. Aplikacja może być wykorzystywana z dowolną liczbą urządzeń mobilnych, które pracują na systemie operacyjnym Android. Dzięki temu ten przenośny ultrasonograf zamiast monitora może wykorzystywać ekran smartfona lub tabletu, co dodatkowo ułatwia pracę lekarzom. Royal Philips Heathcare przygotował także pakiet wsparcia dla korzystających z przenośnej ultrasonografii. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.philips.pl/healthcare

Pomocna aplikacja

Urządzenie Philips Lumify to więcej niż mobilny ultrasonograf. W pakiecie z urządzeniem dostępna jest aplikacja mobilna, która posiada wiele przydatnych funkcji, które mają dodatkowo podnieść komfort korzystania z tego sprzętu. Bardzo pomocną funkcją jest przechowywanie obrazów i notatek dotyczących konkretnych badań. System zabezpieczeń dostępu do tych danych spełnia najwyższe standardy enkrypcji. Wszystkie informacje dotyczące wyników badań udostępniane są zgodnie z procedurami HIPPA, co gwarantuje ich pełne bezpieczeństwo. Możliwość wglądu w dane diagnostyczne swoich pacjentów podczas wizyt domowych daje lekarzowi możliwość szybkiego porównania informacji i dobór najlepszych sposobów leczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here